Aktualności

18.09.2019
Europejski Dzień Bez Samochodu
    Serdecznie zapraszamy na Dzień Bez Samochodu! Już w najbliższą niedzielę na czaplineckim Rynku będziemy mieli możliwość wspólnie się bawić i uczyć.
Trzeźwy poranek
18.09.2019
Trzeźwy Poranek w Czaplinku
W ramach kampanii „Przeciw pijanym kierowcom” realizowanej w Gminie Czaplinek 18 września br. w godzinach porannych na ul. Złocienieckiej w Czaplinku funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim, Komisariatu Policji w Czaplinku i Straży Miejskiej przeprowadzili akcję pn. „Trzeźwy poranek”.
pomost
17.09.2019
Awaria pomostu na kąpielisku nad j. Drawsko
Informujemy, że w związku z silnymi podmuchami wiatru, pomost na kąpielisku nad jeziorem Drawsko w Czaplinku uległ awarii i aktualnie stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa osób z niego korzystających. Śruby łączenia przęseł uległy rozłączeniu, a silny wiatr uniemożliwia dokonanie naprawy. Prosimy dla własnego bezpieczeństwa nie korzystać z pomostu do czasu jego naprawy.  
17.09.2019
Informacje Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Drawsku Pomorskim
Zachęcamy do zapoznania się z ulotkami udostępnionymi przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Drawsku Pomorskim, dotyczącymi możliwości konsultacji dla społeczeństwa w czasie sezonu grzybowego oraz ulotkami dotyczącymi profilaktyki grypy.
finał konkursu - odkryj swój pomnik przyrody
17.09.2019
Finał konkursu "Odkryj swój pomnik przyrody"
Zapraszamy do uczestnictwa w gali finału rezegranego m.in. w Czaplinku  konkursu pn. "Odkryj swój pomnik przyrody", który odbędzie się 27 września 2019 r. w Centrum Kultury im. Eugeniusza Poniatowskiego w Drawsku Pomorskim o godz. 10.00.  

Strony