Aktualności

20.11.2019
ŁAD – NIE? O spotkaniu z profesorem Barkiem
     Przyzwyczailiśmy się do wyglądu naszego miasteczka i lubimy je takie, jakie jest. Stuletnie kamieniczki wokół Rynku, kościoły, ratusz – już dawno bez wieżyczki, chociaż trochę szkoda, malownicze uliczki starszej części miasta i trochę pokolorowane bloki w nowszej.
Plakat NGO
20.11.2019
Szkolenie dla organizacji pozarządowych - 11 grudnia 2019 r.
Gmina Czaplinek zgłosiła się do Programu Edukacyjnego dla Zachodniopomorskich Samorządów ogłoszonym przez Pracownię Pozarządową w Koszalinie, która otrzymała dofinansowanie z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.
Tablice nt. działalności nadleśnictwa
20.11.2019
„ Koniec z mitami o Lasach Państwowych”
Nadleśnictwo Czaplinek wyszło z inicjatywą utrwalenia dobrego wizerunku Lasów Państwowych. Nadleśniczy Tomasz Tomecki stworzył tablice obalające mity o Lasach Państwowych, które postawione zostały w Urzędzie Miejskim w Czaplinku. Celem projektu jest przybliżenie lokalnej społeczności faktycznej wiedzy o lesie i obalenie mitu, „że my leśnicy tylko wycinamy lasy i niszczymy przyrodę”.
19.11.2019
Posiedzenie Komisji Rady Miejskiej w Czaplinku.
Informujemy, że w najbliższym czasie odbędzie się posiedzenie Komisji Rady Miejskiej w Czaplinku. - Komisja Organizacyjna, Rozwoju i Infrastruktury Gminy Czaplinek25.11.2019 r., godz. 15.00 Tematy posiedzenia: Omówienie materiałów na XIII Sesję Rady Miejskiej. Sprawy bieżące.  
zyczenia dla seniorów- plakat
19.11.2019
Życzenia dla Seniorów
Z okazji obchodów Europejskiego Dnia Seniora, Dnia Osób Starszych oraz Ogólnopolskiego Dnia Seniora  -  świąt obchodzonych w październiku i listopadzie  -  składamy serdeczne życzenia wszystkim seniorom. Życzymy długich lat życia w zdrowiu, pogody ducha, życzliwości oraz miłości najbliższych.

Strony